Avatar uživatele
SarahCernell

Co na bolest v krku

Neznáte nějakou radu, když vůbec nemůžu mluvit a spíš sípu? Zítra mám důležitý referát do školy a potřebuju ho odprezentovat.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Elk, anonym před 4225 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=bolest%20v%20krku
Doplňuji:
narychlo můžu poradit sůl s vlažnou vodou a kloktat nebo cibulový zábal toto radil Quentos prý mu to pomáhá já to ještě nezkoušela :)
ať ti referát vyjde..

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Já používám zázvor. Buďto koupím čerstvý a udělám z něj výluh, který vlažný popíjím oslazený medem nebo ho pojídám kandovaný balený v cukru. Je to zdravé a dobré „mlsání“. Zázvor má výrazné antiseptické a antibakterální účinky, působí i proti mnoha dalším potížím…

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit


Avatar uživatele
Sůwa

Mám stejný problém a kloktám Vincentku. Kdybych nebyla líná smíchala bych ji s vroucím mlékem 1:1 a osladila medem. Mívám to každý rok, tak už mám praxi. Jsou i Vincentkové pastilky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elk

Možná to někomu bude znít blbě, ale já jsem si srknul obyčejnou Alpu a výborně to pomohlo. Jen probůh ne štamprle…!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marijakes

kloktat buď slanou vodu, nebo roztok manganistanu draselného( hypermangan), nebo jsou v lékárně dostupné spreje a mnohé léky jako neoangin a pod. Je velký rozdíl, zda bolí a pálí v oblasti nosohltanu nebo mandlí. Nosohltan ukazuje na počínající rýmu a jakmile vypukne bolesti ustoupí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Na uklidnění krku je nejlepší něco studeného – zmrzlina, nanuk, polárkový dort a tak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lékárna

Pěkný den,zkuste Panthenol pastilky

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
BenziBen

Zdravím, zkuste – vymačkejte šťávu z jednoho citronu přidejte přiměřeně hrozinky a med, všechno promíchat, nejlépe je nechat několik hodin uležet, ale může se konzumovat hned, je to dobré a fakt pomůže, mluvím z vlastní zkušenosti, ráno jsem se probudil se škrábáním v krku, tuto medicinku jsem si udělal, po lžičkách snědl a opravdu pomohlo

před 2652 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek