Dr. Darko

Co myslíte, že přijde jako další, až opadne vlna Facebooku, Instagramu a dalších sociáních sítí?

Nejlepší odpověď
anonym

Vy máte pocit že je to jen nějaká vlna ? Mě to spíš připadá jako pevně zakotvené mediální pomníky které tu jako pyramidy budou ještě dlouho po nás 🙂 … ale vážně, kdybych tohle věděl, tak už na tom dávno pracuji. Všimněte si že nejde o žádné revoluční supertechnologie, facebook je de fakto jen bloggerský publikační systém který současně funguje i jako rss čtečka díky možnosti sledování. A to je vše, žádná úžasná revoluce jen spojení dvou až třech starších technologií (blog, rss a bokem je k tomu přilepený instantní chat) … instagram, je ještě primitivnější, je to jenom zeď fotek, to už snad tupější být ani nemohlo, a přesto velký úspěch … nejspíš to tedy bude chtít další mimořádně tupý nápad, který jakousi vzácnou náhodou zaujme, jaký ? Nikdo neví.

Další odpovědi
zjentek

Tohle jen tak neopadne. Totiž ono je pro člověka mnohem jednodušší žít a přitom sedět, než žít a přitom pracně a únavně chodit (na výlety, diskošku, do hospody, za kulturou, poznáním, do kostela, za prací… to vše lze sdílet i v sedě, pohodlí, čistotě, obklopeni jídlem.)

kelley

Pomalu se dere na světlo TikTok…

anonym

web je každopádně plný technologií které přišly s daným nápadem dřív, nebo jej rozvinuli ještě lépe a přesto neuspěly dlouhodobě (znáte myspace ? ne, ale facebook ano … znáte digg ? ne, ale pinterest ano … znáte google wave, ne ? vidíte a přesto to potenciálně nahrazovalo emaily i sociální sítě najednou – dnes se o nich neví, není to spravedlivé, lidé si často všimnou technologií které za to asi nestojí a některé vyjímečné nechávají zcela bez povšimnutí). Je to jen velká náhoda a je to také dost o síle jakési přirozené propagace služby mezi lidmi které se projektu dostane, to je skutečně téměř nahodilá ruleta.