Lukas27

Co myslíte, že je populárnější? Netflix nebo HBO GO?

Odpovědi
FlAsh_7

Spíše Netflix, je více zmiňovaný…

Edison

Mě přijde HBO jako přežitý. Nebo se k tomu blíží. Pro mě je podstatně lepčí Netflix.

Tw!st

Netflix, sleduju i pořady které mají české titulky nebo dabing v angličtině, abych se procvičil.

zjentek

U nás Netflix. A nyní za koronakrize je taky populární nedávno nově vzniknuvší Kmetflix >> https://www.ces­katelevize.cz/po­rady/100000004­08-naladte-se-na-ct3/

OtakuNuGoth

Je to asi jak pro koho máš Netflix je za mě hodně o seriálech filmy jsou takové origoš pokaždé něco jiného HBO je knihovna plná nostalgie a někdy premiéry