vandamme

Co myslíte, ze by tu bylo dnes, kdyby sem před 85 miliony let asteorid nedopadl a minul planetu?

Nejlepší odpověď
BANAN93

tak by za počítačem seděl nějakej evolucí vytuněnej dinosaurus a asi by už ani za počítačem neseděl, protože by už asi byli dál ve vývoji

Další odpovědi
mojitek

čím jste si tak jistý že to bylo zrovna -tak- ?

lexx

pánem planety by mohl bejt dvounohý ještěr homosaurus, ano existoval jeho vzor stenonychosaurus, již nestihl rozvinout technickou civilizaci ale, možná by šel vývoj jiným směrem, bez válek a násilí proti vlastnímu druhu…
https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/Troodon#/me­dia/File:Dino­sauroid.jpg

Agneta

Před 65 milióny let!

Řekla bych, že by se primáti vyvíjeli zcela stejně jako se tomu stalo. Ti ještěři by vyhynuli nedostatkem potravy při dobách ledových – kterých bylo nespočetně (ještě nedávno vyhynuli mamuti a největší šelmy):D

bolak

BANAN93: právě že nebyli, aby se druh vyvíjel, potřebuje nepříznivý podmínky, a dinoši se měli až moc dobře, mrkni se třeba na žraloky, v moři jsou na vrcholu potravního řetězce a za 400 milionů let se nepotřebovali nijak měnit..

arachis

Nic,mrtvá voda a holé kamení (skály).