iceT

Co myslite vy,mohlo to byt jinak?

Cetla jsem kdysi knihu s nazvem Opeřený had,cely pribeh se tocil o nalezeni nekolika artefaktu po celem svete,pochazejicich z doby pred objevenim Ameriky K.Kolumbem.Take zde figurovala tajna organizace,ktera zminky o techto artefaktech prepeclive tajila,a kazdeho odstranila.V pod­state slo o to,aby se utajilo,ze Ameriku neobjevil K.Kolumbus,ale davno pred nim stari Fénicane,a aby prvenstvi objevu Ameriky pripadlo Spanelsku,kvuli bohatstvi,jez nalezeni noveho sveta skytalo.

Kniha byla vyborne napsana,urcite je to vymysl autora,ale cely ten pribeh mel hlavu i patu,takze co kdyby?

Nejlepší odpověď
anonym

Obecně – kdychom se dozvěděli,jak to s historií bylo ve skutečnosti,spadla by nám čelist.
Jak to je? Historii píší vítězové.
Pro ilustraci – jak to bylo s Pražským povstáním v r. 1945? Role Vlasovců?
Nebýt jich – ať byla jejich motivace jakákoli – byla by z Prahy druhá Varšava.
Celé osvobození....... Slavná Jaltská konference. Díky tomu,jak si pánové rozparcelovali Evropu,došlo k absurditě,kdy se Američané otravovali v Plzni a Rusové se hnali od Berlína s vyplazeným jazykem.Zbytečně umírali lidé.
Vrchol – v Plzni se slavilo osvobození R.A.!
Ať jdou politici do hajzlu!!

Další odpovědi
ten který je

Nikdo z nás neví co skrývají archiválie ve Vatikánu.Mimochodem nedávno jsem četl zajímavou knihu od autorky Elizabeth Clare Propheth – Padlí andělé a původ zla.Moc zajímavé čtení.

Gollumek.88

Docela bych tomu věřila, rozhodně věřím tomu, že ameriku objevili už dříve Féničané akorát Kolumbus se vydal s cílem objevit nový svět a protože přivezl z nového světa nové věci, považovalo se to za objevení ameriky právě jím a tedy španěly.