Jahoda

Co myslíte? Půjde to??

Zdravím! Chtěla bych se zeptat, když nejde posílat filmy celé přes e-mail, jde to poslat přes Skype? já tak posílám krátká videa i obrázky a tak si myslím, že by ten film poslat šel. Co vy na to? Děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
Retko

Vsak to skus a uvidis. :)

Další odpovědi
HerbiG

mel by jit ..

kenyrts

tak to zhruba odhaduji na takový 4–5 hodin(normálně dlouhý film),to už je lepší to nahrát na „ulož to"nebo na "leteckou poštu“.