Co myslíte,projde to v klidu,nebo ne?

21.12. 2012 má být konec.Všeho,co známe.Jednou už to tady bylo,když byla poslední půlnoc r.999 a měl být Nový rok č.1000,celý křesťanský svět byl na pokraji šílenství,oni tenkrát VĚDĚLI,že se vrátí Kristus a přijde Soudný Den.
Takže – jak budou – a ony budou – tikat hodiny – stále rychleji,jak se TO bude promítat do chování lidí?
Co myslíte?

Nejlepší odpověď
quentos

vzhledem k tomu, že jsme jednou z nejméně religiózních zemí na světě, tipnul bych, že většina lidí bude tou dobou čučet na bednu a bude jim to šumák… takže s nimi případně bude „zúčtováno“ ve sladké nevědomosti.

Další odpovědi
ten který je

Nemusí se jednat o úplný konec světa,ale ono by stačilo kdyby vypadla např.celosvětová počítačová sít.Dnes už je vše závislé na počítačích.Nic by nefungovalo a myslím si že by potom lidé začali bojovat o holé přežití mezi sebou.Byl by to boj o potraviny a vodu.Nějaké peníze by postrádaly hodnotu.Nemusí také jít stoprocentně o toto datum.Něco se může stát kdykoli.

Bumbes

Já ten den budu slavit narozeniny, tak mi to asi bude putna. Jak už kdysi bylo řečeno: po nás potopa…

Michal

Nemáte špatný výklad Nostradama?

nabubindes

můj děda říkával „myslet, znamená hovno vědět“ a protože vím, že na celé možné nastalé situaci budu mít pramalou šanci cokoli změnit, ovlivnit, nezatěžuji se zbytečnostma. UVIDÍME JAK TO DOPADNE!

bubukaa

21.12 2012 je blbost nic nebude

mojitek

…pozor,neplette si silenstvi nejakych nabozenskych fanatiku s Máyema a Nostradamem…

led

počkajte si na deň D. vtedy to zistíte.

ReHu

Vůbec nechápu, z jakého důvodu by tento datum neměl projít v klidu jako všechny ostatní dny.
I všechny předešlé „rizikové“ dny.
Je to jen v lidech a o tom, co si vloží do toho prostoru mezi ušima.