Avatar uživatele
anonym

Co myslíte,projde to v klidu,nebo ne?

21.12. 2012 má být konec.Všeho,co známe.Jednou už to tady bylo,když byla poslední půlnoc r.999 a měl být Nový rok č.1000,celý křesťanský svět byl na pokraji šílenství,oni tenkrát VĚDĚLI,že se vrátí Kristus a přijde Soudný Den.
Takže – jak budou – a ony budou – tikat hodiny – stále rychleji,jak se TO bude promítat do chování lidí?
Co myslíte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda před 5041 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

vzhledem k tomu, že jsme jednou z nejméně religiózních zemí na světě, tipnul bych, že většina lidí bude tou dobou čučet na bednu a bude jim to šumák… takže s nimi případně bude „zúčtováno“ ve sladké nevědomosti.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Nemusí se jednat o úplný konec světa,ale ono by stačilo kdyby vypadla např.celosvětová počítačová sít.Dnes už je vše závislé na počítačích.Nic by nefungovalo a myslím si že by potom lidé začali bojovat o holé přežití mezi sebou.Byl by to boj o potraviny a vodu.Nějaké peníze by postrádaly hodnotu.Nemusí také jít stoprocentně o toto datum.Něco se může stát kdykoli.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Bumbes

Já ten den budu slavit narozeniny, tak mi to asi bude putna. Jak už kdysi bylo řečeno: po nás potopa…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Nemáte špatný výklad Nostradama?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nabubindes

můj děda říkával „myslet, znamená hovno vědět“ a protože vím, že na celé možné nastalé situaci budu mít pramalou šanci cokoli změnit, ovlivnit, nezatěžuji se zbytečnostma. UVIDÍME JAK TO DOPADNE!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bubukaa

21.12 2012 je blbost nic nebude

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

…pozor,neplette si silenstvi nejakych nabozenskych fanatiku s Máyema a Nostradamem…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

počkajte si na deň D. vtedy to zistíte.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Vůbec nechápu, z jakého důvodu by tento datum neměl projít v klidu jako všechny ostatní dny.
I všechny předešlé „rizikové“ dny.
Je to jen v lidech a o tom, co si vloží do toho prostoru mezi ušima.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek