Co myslíte,platí vždy,že není šprochu,aby.......?

http://veda-a-technika.euroz­pravy.cz/veda/15552-mimozemstane-si-pohravali-s-nuklearnimi-raketami-tvrdi-vojensti-piloti/

Nejlepší odpověď
annas

Nevím, už kdysi jsem četla, že o existenci mimozemšťánů jsou důkazy, ale příliš o tom nepřemýšlím. Co se stát má, to se stane, ale zřejmě už tady nebudu.

Možná mimozemštané opravdu podporují ničení jaderných zbraní, chtějí podnínit různá jednání o snižování počtu těchto zbraní a uzavření dohod o odzbrojování. Zabránit tak zkáze planety Země. Když by nás vystřídali, nalezli by vše zničené a museli by začínat se vším znova…

Další odpovědi
BEAES

Myslí si, že nám o UFO neříkají pravdu, určitě na tom něco bude.

aramah

Bráním se těmto úvahám.Jsem realista a tak mě to nezapadá.Ale jak jste napsal na každém šprochu atd…

dagry

Šproch v souvislosti s mimozemšťany nevím jak a kam zařadit, ale v reálném životě se mi toto přísloví vyplnilo. Ikdyž ne vždy k dobrému.

nnn1

Když o vás řeknu, že máte pět tykadel, bude na tom také něco pravdivé? Nebo když vám příjde e-mail, že vás někdo prosí, aby jste mu poslala na účet peníze, protože má velmi špatné zdraví, a přitom mu nic není. Tím jsem chtěla říct, že ne vždy toto příslový platí.

mosoj

http://www.dru­ide.estranky.cz/clan­ky/prenos-z-pristani-apolla-na-mesici/Apollo.html

vagra

Myslím že platí,až na výjimky,které toto pravidlo potvrzují.