zjentek

Co myslíte, nebude přece jen lepší nechat ty ženy i nadále zahalené?

Nechci provokovat, ale… Já jen, aby se u žen svoboda a moc v návaznosti na „jejich odhalování“, třeba nějak ošklivě nezvrtly a s odkrýváním postavy či figury se postupně neokryla také i jejich „JINAK NESPOUTANÁ“ mentální přirozenost… třeba. Již dávno odkryté postavy (female) západního světa si zatím vybíjejí své emoce a povahy v natáčení porna (víme?), jenže… Co když přeroste v něco mnohem zhoubnějšího?
https://www.go­ogle.com/sear­ch?rlz=1C1AOHY_csCZ838CZ­838&ei=PSZ7XcTpLs­LFwQKzlokY&q=prin­cezna+zbila&oq=prin­cezna+zbila&gs_l=psy-ab.3..33i160.220576­.224875..225199­...0.0..0.129­.2456.20j6...­...0....1..gws-wiz.......0j0i22i30j0­i22i10i30j0i131­.6JDr4GBA0WQ&ved=0a­hUKEwiE_I_ihc3kAh­XCYlAKHTNLAgMQ4dUD­CAs&uact=5
https://www.no­vinky.cz/krimi/cla­nek/uci-o-respektu-ale-pritom-krive-obvinila-manzela-40296305

Podobných článků na netu nespočetno.

Nejlepší odpověď
elkon

Když chtějí chodit zahalené, tak ať zůstanou doma. Každý musí respektovat zákony a kulturu dané země. Oni se musí přizpůsobit, ne my.

Další odpovědi
hapiky

A co když se pod ženským rouchem ukrývá terorista?

aliendrone

Pokud se jedná o ty „s prostěradly“ přes sebe, tak jednoznačně ANO. Existují DOBRÉ důvody k jejich nošení, alespoň soudím z toho, co jsem spatřil v nemálo dokumentárních pořadech, kde promlouvaly ty, které se je rozhodly sundat. ;) :D

Jinak tisíciletý v podstatě tradiční model, kde chlap byl živitel a ochránce rodiny, zatímco žena zastávala funkci rodinného managera díky mnoha okolnostem je definitivně mrtvý. Kdyby to blbnutí skončilo u zrovnoprávnění – budiž. Jenže dnes to dospělo k situaci, kdy si ženy SAMY STĚŽUJÍ na to (resp. na DŮSLEDKY toho), co si tolika křikem vybojovaly.

Chlapi prý už nejsou chlapi (prý se tak nechovají), nechtějí se ženit a o nějaké galantnosti (třeba zatáhnout celý účet v restauraci) nechtějí ani slyšet.

No a JAK sio to vlastně představují netuším. Stačí, když ženskou sjedeš pohledem (a to jí ani nemusíš fascinovaně čumět do výstřihu!) a jsi v ohrožení ze sexuálního oběžování, u nás sice naštěstí ZATÍM ojediněle, v USA je to už DOST běžné. Jak se pak mám chovat jako chlap, když se tak NEMŮŽU chovat? Raději předstírat, že neexistují, protože riskovat popotahování (nedejbože průser!), když zastavíš na silnici, abys břehulce vyměnil píchlé kolo u auta se dle přísloví „pro dobrotu na žebrotu“ obrátí proti tobě. Přidržet ženě dveře, následně sklidit hromadu vřeštěných invektiv, že není žádná nicnezvládající chudinka, ať si to laskavě já mužské šovinistické prase uvědomím atd. atd. (přičemž kolemjdoucí PŘIROZENĚ TEBE mají přinejmenším za lidojeda!) – to tě rychle přejdou roupy. :(

Ženit se? Šmarjá, když chci jet autem, tak si ho KOUPÍM/zaplatím taxík, ukaž mi někoho, kdo ho začne vypilovávat a skládat do poslední ložiskové kuličky. Kvůli trošce sexu a teplého žvance přeci není třeba hned upsat duši ďáblu (ženit se). Věř mi, kombinace čiperné důchodkyně/ukra­jinské pracsíly, která se ti „postará o zázemí“ a rubrik „erotická inzerce“ ti v CELKOVÉM součtu poskytne MNOHEM VÍC, KVALITNĚJI a VÝRAZNĚ LEVNĚJI, než jakákoliv manželka. (I když uznávám, že na rozdíl od druhého případu, kdy to jde celkem easy vyřešit, ten první je SAKRA oříšek, najít někoho spolehlivého s chutí pracovat a komu svěříš klíče od bytu není sranda, ale to platí obecně, nejen v tomto případě) Tak proč se ženit, když si tím jen zaděláš s ohledem na současné zákony a jejich aplikaci v praxi sice potenciálně (s ohledem na procento rozvodovosti REÁLNĚ) na nesmírné množství neskutečného zla, potíží a průšvihů?

Je JINÁ doba a platí jiná pravidla. Ženy dostaly co chtěly, vybojovaly si to samy, tak jaképak copak. Venkonce uznej sám, že vyhazovat neskutečné částky za pořádání žranice pro hromadu lidí, z nichž spoustu ani NEZNÁŠ, za bílé šatičky na jedno použití, kolonu limuzín a mnoho dalších zbytečností je kravina, ty prachy se dají využít JINAK a LÉPE! ;) :)

ivzez

Podle mne není souvislost mezi zahalením muslimek
a porušováním zákonů, neplacením účtů, … jednotlivci.

Pravděpodobnější se mi zdá možnost ukrývání
zbraní nebo trhavin pod oděvem.
(Což naopak mluví pro zákaz zahalování.)

Pepa25

Vidím poněkud rozpor mezi potlačováním práv žen („nechat je zahalené“) a tím, že ženy mohou být v potlačování práv horší než muži (a také, že feministky nemají „patent na rozum“).
P.S. Pro odlehčení: v létě se mi v Praze podařilo potkat během pár vteřin dámu v nikábu a jinou s miniaturními zařízlými elasťáčky či co to bylo. To druhé mě dostalo podstatně víc – podobný pohled bych už fakt vidět nechtěl.

zjentek

Alien, (;(;(;(;(;

zjentek

@hapiky: NO PRÁVĚ!!! tys kápnul na smysl celý otázky-co když se pod ženským rouchem ukrývá terorista? Proto se ptám- není lepší jej nechat pěkně zahalenýho a ne jej nechat prakticky SVOBODNĚ SE V KULTURNÍ SPOLEČNOSTI PROJEVIT?