annas

Co myslíte, naplnil Napoleon tento svůj výrok?

Našla jsem na netu.

Napoleon Bonaparte – Lépe by bylo nežít než nezanechat stopu po svém žití.

Zůstanou po vás nějaké stopy?

Nejlepší odpověď
1popelka1

Určitě naplnil, setkáváme se s ním v hodinách dějepisu, potkáváme lidi, kteří trpí napoleonským komplexem…

Do knížek se určitě nedostanu 🙂 Doufám, že po mně zůstanou slušně vychované děti a život prožitý tak, jak si sama přeju, aby, když budu umírat, jsem si na smrtelné posteli neříkala, „tohle jsem měla udělat tak“, „kdyby“, „lituji“…

Další odpovědi
anonym

Napoleon byl regulérní megaloman.