dabel

Co myslíte, má být Dara Rolins potrestána? Jaký by jste jí dali trest?

Nejlepší odpověď
anonym

u té nehody jsem nebyla,tak nebudu soudit taky by se mi nelíbilo že by mě někdo odsuzoval jen proto že jsem slavná,kdo nebyl na místě činu těžko se může vyjadřovat zda je či není vina,to at udělají znalci

Další odpovědi
Mili @

Vždyť ten chlápek na motorce jí údajně vjel pod auto…
Ono se to řeší spíše proto, že je „celebrita“, jinak by to byl případ jako každý jiný!

Monny

Myslím si,že by mněla být souzena jako normální člověk a ne jako celebrita.To co udělala je hrozný,vždyť přišel o život člověk.Potrestat by jí mněli přísně ale znáte to!!!!Peníze udělají hodně.

Miroslavst

V případě, že něco spáchala, měla by být potrestána přiměřeným trestem.
Jelikož veškeré informace které mám pochází pouze z médií a tudíž jsou nedostatečné, nemohu a ani nechci soudit.

GM

Nemůžu myslet, jestli má být Dara Rolins potrestána nebo ne, od toho je tady soud, aby určil míru zavinění z její strany. Pokud vím, dosud rozsudek nepadl, tak na co spekulace o trestu! A dokonce o jeho výši!