Bedy

Co myslíte? Kdo se stane novým papežem?

Jméno nového papže bychom mohli znát 1. března. Co myslíte, kdo se jim stane? Nebo koho byste si vy přáli? Podělte se o názor 🙂
Doplňuji:
Díky za odpovědi 🙂
Já jsem myslel jako národnost – jeslti to bude třeba Čech, Francouz, Jihoafričan, apod. Je jasné, že konkrétní jméno veřejnost vědět nemůže 🙂

Nejlepší odpověď
Drap

Jmen je ve hře příliš mnoho. Nejde dost dobře vytipobat horké kandidáty. Všechny tyto informace jsou neveřejné a přehled o nich mohou mít pouze někteří vysocí církevní představitelé. Logickou úvahou však jde dospět k tomu, že by se jím mohl stát kandidát z Afriky, popřípadě z Latinské Ameriky. Přesněji asi odhadnout nelze. Stejně ale tak to může být opětovně zvolený některý z Evropské země

Další odpovědi
Ar

Bedy, v takové „organizaci“ kde ještě stále přemýšlejí jesli bylo upálení Jana Husa správné nebo ne, kde ještě stále funguje exorcizmus atd atd. Jé úplně jedno koho zvolí,dosadí,jme­nují apod.
Rozhodně to nebude nikdo kdo by tento spolek na oblbování lidí rozpustil. Takže je to „píchni jako řízni“.

anonym

Jsem nevěřící, ale osobnost Karola Wojtyly nedožene nikdo za dalších 1000 let.

huxa

doufám, že to bude někdo, kdo bude vypadat jako křesťan a né jako ďábel

Braník

Když se volí papež v konkláve kardinálama,tak vždy než papeže zvolí vychází bílý kouř.Kandidátů je letos dost,ale nikoho bych si n epřál,jsem ateista-nevěřící, jen se bojím ,aby poprvé nevycházel kouř černý.

patmull

Václav Klaus :D

honza19hk

třeba Klaus..... no to by to dopadlo:-)

bolak

Ptal ses mě včera jak vim, že ty otázky maže Dr.Axl. Napsal jsem ti odpověď a do několika minut byla celá otázka i s diskuzí pryč, takže ti to píšu sem, nevím jestli jsi to četl:

"Bedy

To bylo jen přirovnání, protože některé otázky jsou fakt dětinské, zbytečné. Občas takle perlíš i ty, ale na Kolesu snad nikdo nemá.

A proč Axlovi a ocku odebrat mazací a nahlašovací práva? Na základě čeho tak soudíš? Jsou v tom nějaké osobní věci? To ale sem nepatří.
Odpovědět
Vložena před 54 min
Nahlásit závadnou diskuzi

bolak

  1. otázky a odpovědi mizej jenom „určitejm“ lidem, zajímavý že zrovna těm který Dr.Axl nesnáší a nikdy nepalcuje
  2. otázky mizej kolem třetí ráno, což je jeho doba..
  3. někdy je to dokonce vidět, zmizí otázka a o pár vteřin přibydou několika uživatelům palce od Dr.Axla, což když je to ve 3 ráno.. jako mám věřit v náhodu?
  4. on je známej tím že se vrací do starejch otázek, tudle otevřel 410 dní starou otázku a přispěl do diskuze jen aby něhoko urazil..přitom ta otázka už byla přes rok mrtvá
  5. včera ráno, kolem 03:00 mi zmizela odpověď z 467 dní starý otázky, z otázky ve který byly jen dvě odpovědi, moje a Dr.Axla, takže tak to prostě je, osobní věci v tom nejsou, protože osobně se díkybohu neznáme..
  6. když zmizí otázka, nikdy v ní nemá odpověď, což je logický, protože proč by si dával práci s odpovědí, když předem ví že otázka půjde na kompost…

mám pokračovat? :)"

PS: píšu to do tvojí otázky, protože logicky předpokládám že tobě ji nesmaže, nicméně je spousta dalších možností jak se tu dá umlčet pravda, takže uvidíme ;)

cochee

Braník, to máš špatně. Ten bílý dým NIKDY nezačne kouřit DŘÍVE, NEŽ je zvolen nový papež.