Deli

Co myslíte, kde je morálka lepší, nezkažená? Ve městech či na vesnicích?

Kdo zná Vesnička má středisková, pochopí tón otázky 🙂
Doplňuji:
Pro Dr.Axl:
Právě proto se ptám, sama tu odpověď hledám.
Mám srovnání – krajské město a vesnička o 151 obyvatelích (máte paměť 🙂
Ale nevím – ve městě se všechno snáz utají, na vesnici to každý s každým peče či nepeče a k různým pokleskům je tu, zdá se mi, blíž… Ovšem hned je člověk na pranýři. Na druhou stranu: možná, že ve městech ty poklesky druhých jen nevidíme, zatímto tady se nic neutají.

Prostě nevím, všude žijí jen lidé – a spíš než o bydlišti či o morálce je to všechno o nich samých.

A jinak: schválně zde nevystupuji anonymně, žiji svůj život tak, abych se za něj, ani za své názory, stydět nemusela. Jak se Vám ta fotogalerie líbila?

Nejlepší odpověď
Drap

Myslím že na vesnici je všechno průhlednější , snad i jednoduší. Velká anonymita města morálce asi příliš nesvědčí.

Další odpovědi
anonym

Vzhledem k tomu, že vaše vesnička má pouhých 151 obyvatel, tak si můžeš sama odpovědět.
Všichni se znáte a vidíte si do talíře, dokonce i já jsem se na tebe mohl podívat ve fotogalerii na vašem webu.
V takových podmínkách by se jen obtížně utajila např. nevěra.
Město má kromě anonymity, plno lákadel a příležitostí a vůbec odlišná morální kritéria, jimž se člověk chtě nechtě musí přizpůsobit, aby v té džungli obstál.

Doplňuji:
V rubrice sex už jsme si přece potykali.
Galerie hezká, jen mi připadá, žes tam byla zbytečně moc oblečená.
Já se za svůj život také nestydím a ani nemám co skrývat.
Dnes máš zasloužené stříbro, takže bych jako dárek snad mohl nabídnout na oplátku pouze „picture“ mé maličkosti.

  • reakce v diskuzi.

anonym

Kde je nejaka fotogalerie ? -iv-
🙂
Ziju na vesnici , ale i ve meste … to je hadanka , co ??
A oboji ma svoje .. , ale vsude mam opravdu vinikajici sousedske vztahy… dostavam same dobroty ze vsech stran … :-p -iv-

hanulka11

Bydlím kousek od té Vesničky střediskové a že by tu byla morálka lepší no nevím …možná v tom příběhu ano

kenyrts

Myslím,že všechno je jenom o lidech,dnes už ani moc nezáleží na tom,jestli je to vesnice nebo město.

dědapetr

Pro srovnání morálky na počet obyvatel,tak u vás je 151 a u nás v paneláku je počet obyvatel 178,tak morálka na vesnici a v paneláku je stejná.

snookerballs

Na vesnici, ale záleží na lidech. V některých městech může být morálka dobrá, ale třeba jen v jednom domu…

Deli

Pro Dr.Axl: Dostáváme se v diskuzi k zajímavým tématům, aby nás za chvíli adminkové nevyloučili z odpovědí 🙂
K té fotogalerii – přeci jen ty méně oděné obrázky veřejně nevystavuji 🙂
Slíbený dárek za stříbro ráda přijmu mailem.