Smackdown

Co myslíte, Kajínek na Hrad?

Jako prezident.

Nejlepší odpověď
Drap

Nepřemýšlím o nesmyslech.

Další odpovědi
Kepler

Proč ne? Už tam byli horší lumpové. Měli na svědomí desítky obětí, Kájinek je vedle nich diletant.

Muffz

Nemá žádné politické zkušenosti, neví, jak věci fungují. Co by tam dělal? Budeme rádi, když tam neskončí Horáček…

dubraro

Proč ne.
1/
Bylo tradicí, že český prezident byl nějaký čas ve vězení. Jen ti dva poslední to porušili.
2/
Byl by to krok ke transparentnosti správy země. O Kájínkovi je prokázáno, že je darebák. To jsou ti ostatní také, jen nemáme důkazy.

marci1

Jako vtip, dobré. Což takhle na hrad Marek Hilšer? Měli bychom druhého Macrona. 🙂
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Marek_Hil%C5%A­1er

mosoj

Když bude zvolen ...... Myslet si můžeš co chceš.

ivzez

Myslím, že Kajínek má víc rozumu, než
všichni, kdo přicházejí s takovými nápady…