co myslíte je to pravda?

víte jaký je rozdíl mezi mladým a starým člověkem? mladý se obleče podle mody,starý podle počasí.Řekla bych že na tom něco je,když jsem byla mladá neznala jsem zaplou bundu,šálu,ru­kavice,natož čepici,a dnes bych byla schopná se nasoukat do dětských punčocháčů jaká mi je kolikrát zima

Nejlepší odpověď
quentos

jo, ségra je v tomhle na zabití. V 27 se ještě za starýho nepovažuju, ale v tomhle mám rozum

Další odpovědi
Miroslavst

Ano je to pravda. Už při čtení této otázky mi je zima :D
Když si vzpomenu, že jako kluci jsme chodili domů promočení, v zimě všechno mokré a zmrzlé. To dnes už nehrozí.

anonym

Móda plní ambulance.