Avatar uživatele
anonym

co myslíte je pravda rčení,že se mají vězni dobře,jako prasata v žitě,nebo jsou věznice přísné?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, BEAES, BIGFOOT před 4923 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Cos provedla?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ajeto

Kámoš tam kšeftuje s cigárama a má se dobře, pokud má kdo posílat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

dnes určitě nejsou přísné, nebyla jsem tam ,ale je tam asi pěkný bo…l , když to člověk slyší,co si dovolí.A nakupují si co chtějí, prostě se mají jako to prase v žitě. Máš asi pravdu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BIGFOOT

Taky by mě to zajímalo,ale než do lochu,to raději půjdem s Miroslavstem na ty lysohlávky aby nám bylo hej.Ale musíme se jima nacpat,z lesa se jich prej může mít v kapse jenom vosum.Burak,nep­řidáš se? BIGFOOT

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Válí se tam na posteli, hledí do blba, navštěvují různé kroužky…keramiku, vlastivědný a jiné. Mají se dobře, až na tu nudu a ten čas se tam asi vleče.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
milášek

Ten kdo tam nebyl,tak nemůže hodnotit.Nemají se tam dobře a ani se tam neválejí,nesmí si přez den lehnout natož něco jinýho.Nejednají s vámi jako s lidma,jste pro ně jen kus.Nikomu nepřeju,aby se tam dostal.Dneska zavírají i za maličkost!!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zanet

mam tam brachu…a nerekla bych ze se tam ma dobre…jen si to kazdy mysli,ale real je trosku jiny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mili @

Tohle mi přišlo na mail.....
Mají se fakt „blbě“ !!!!!!!!!!
http://ivanhla­dik.blog.idnes­.cz/c/68044/Kaz­dy-mame-sveho-vezne.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dabel

Určitě se dobře nemaji možná jak kdo mám tam přítele a je to hrůza.Prostě člověk když nikdy nebyl zavřený nemůže o tom říct ani slovo.To si každý musí prožít sám.Každá věznice je jiná.A ve věznici jiná realita než na svobotě

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek