co myslíte je pravda rčení,že se mají vězni dobře,jako prasata v žitě,nebo jsou věznice přísné?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Cos provedla?

Další odpovědi
Ajeto

Kámoš tam kšeftuje s cigárama a má se dobře, pokud má kdo posílat.

hanulka11

dnes určitě nejsou přísné, nebyla jsem tam ,ale je tam asi pěkný bo…l , když to člověk slyší,co si dovolí.A nakupují si co chtějí, prostě se mají jako to prase v žitě. Máš asi pravdu

BIGFOOT

Taky by mě to zajímalo,ale než do lochu,to raději půjdem s Miroslavstem na ty lysohlávky aby nám bylo hej.Ale musíme se jima nacpat,z lesa se jich prej může mít v kapse jenom vosum.Burak,nep­řidáš se? BIGFOOT

BEAES

Válí se tam na posteli, hledí do blba, navštěvují různé kroužky…keramiku, vlastivědný a jiné. Mají se dobře, až na tu nudu a ten čas se tam asi vleče.

milášek

Ten kdo tam nebyl,tak nemůže hodnotit.Nemají se tam dobře a ani se tam neválejí,nesmí si přez den lehnout natož něco jinýho.Nejednají s vámi jako s lidma,jste pro ně jen kus.Nikomu nepřeju,aby se tam dostal.Dneska zavírají i za maličkost!!!!

zanet

mam tam brachu…a nerekla bych ze se tam ma dobre…jen si to kazdy mysli,ale real je trosku jiny.

Mili @

Tohle mi přišlo na mail.....
Mají se fakt „blbě“ !!!!!!!!!!
http://ivanhla­dik.blog.idnes­.cz/c/68044/Kaz­dy-mame-sveho-vezne.html

dabel

Určitě se dobře nemaji možná jak kdo mám tam přítele a je to hrůza.Prostě člověk když nikdy nebyl zavřený nemůže o tom říct ani slovo.To si každý musí prožít sám.Každá věznice je jiná.A ve věznici jiná realita než na svobotě