annas

Co myslíte, je na rčení něco pravdivého?

Štěstí ve hře – neštěstí v lásce.

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak já si myslím,že jediné co na tom může být pravdivé je to,že člověk, který nemá tu svou lásku se daleko více věnuje nějakému hazardu , no a tím pádem,jeho šance na to,že někdy něco vyhraje je daleko větší,než toho,kdo sedí doma se svým miláčkem.

Další odpovědi
1popelka1

Znám lidi, co nemají štěstí ani v jednom nebo naopak je jim dopřáno oboje. Takže tomuto rčení nevěřím.
Podle mě se to jen říká, když se jedno nebo druhé nedaří, pro uklidnění toho „smolaře“.

bigbít

Já na to v poslední době tak nějak věřím…protože tohle na mě platí…dost často

Tata

Já si myslím, že láska a karban byli vybrána jako příklad. Hlavní myšlenkou je, nezoufat nad tím, že mi nejde všechno lehce ale zaměřit se na to co umím, co mi jde a co mě jistým způsobem dokáže uspokojit.