annas

Co myslíte, jakým způsobem se vyrovnávají ptáčci s nepřízní prostředí?

Sice někteří už se zpíváním skončili, ale zdá se mně, že ráno začínali s prozpěvování mnohem dříve než v minulosti. Čím to asi je? Mění své zvky?

Nejlepší odpověď
vagra

Klimatické změny/globální oteplování/,které jsou v poslední době hodně diskutované ,mají bezesporu vliv na přírodu obecně,tedy i na lidi a zvířata.
Jestli zvířata mění zvyky?
Zřejmě ano.Jsou k tomu nucena nastalými okolnostmi.
Těch faktorů,které působí na změny našeho i zvířecího chování,je jistě víc a je těžké je přesně určit.
Všichni se přizpůsobujeme.
Musíme.