co myslíte jaká bude letošní zima,v rádiu jsem slyšela že tuhá a dlouhá,nebot vrány přiletěly o 14 dní dřív

http://magazin­.softimage.cz/pod­zim-uz-dorazil-jaka-ale-bude-letosni-zima/
Doplňuji:
pardon havrani

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Tak to nevím, ale dnes mi šéf koupil zateplené boty a (nyní pozor prosím) zateplenou bundu oranžové barvy s reflexními prvky :D:D, aby mi nebyla zima, až budu kolem firmy a kolem čerpací stanice v zimě odklízet sníh.
Ale ať je, mě to baví :D
Jo a slibuji fotku :D:D:D:D:D

Další odpovědi
dagry

No teď jsem na Novinkách tu zprávu taky četla. A co je na dřívějším příletu havranů tak divného? Vždyť je zítra 20. Tak kde je těch 10 dnů, o kterých jsou údajně tady dřív? To jsem nějak nepochopila. A pokud ta hejna tady byla už dřív, tak proč o tom píší až teď??

hanulka11

Zrovna jsi mě předeběhla – zde čtu také že přiletěli havrani dříve než je zvykem . Myslím,že se to nedá dopředu tak určit.Poslední roky jsou stejně zimy dost dlouhé a s mrazy -tak snad nás nic nezaskočí

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/doma­ci/214536-na-moravu-pritahli-havrani-s-predstihem-ozivili-zvesti-o-tuhe-zime.html

BEAES

Myslím si, že bude tuhá, dlouhá a bude hodně sněhu. Dle přírody to tak vypadá.

led

Baba Jaga hovorí:
ak havrani priletia skôr, zver sa sťahuje k okraju miest, husi odlietajú na juh skôr, čakajte silnú zimu.
PS. nevšimla som si, leteli už husi (veľká nebeská jednotka)?