Co myslíte – co bude nevyhnutelně následovat?

Tak ta „anabáze“ v Chile dopadla skvěle,líp už to nejde.
Co bude asi tak následovat?
Mohlo by se stát,že se některému z horníků zasteskne po klidu v hlubinách?

Nejlepší odpověď
Toruk

Následovat bude mediální masáž, která jde ruku v ruce s masáží finanční. Takováto masáž může překrýt piosttraumatický stres… ale taky nemusí. Extroverti nemusí zaznamenat žádnou změnu psychiky k horšímu- díky mediálnímu zájmu (budou teď intenzivně zaměstnáni zájmem médií). U introvertů tato událost může mít hluboké následky.