Avatar uživatele
anonym

Co myslíte,chováte se většinou konformně (poslušně),nebo jste rebel,třeba i za každou cenu?

Nějaký,dnes už klasik,jméno jsem dávno zapomněl řekl:
„Dají-li vám linkovaný papír,pište napříč“.

Doplňuji:
Dámám je vstup také povolen,samozřejmě.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda, anonym, dagry před 5029 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Jsem jedinec, který se častěji pohybuje po lince než napříč. Protože mí známí to o mně vědí, překvapí je, když reaguji nějak jinak. V mladších letech jsem byla sice bojovnější, ale vzhledem k různým nepříjemnostem, které mě potkaly a obrátily se proti mně, jsem se spíš stáhla do sebe.
Každé bezpráví, a to nejen moje, mě olivňuje a příliš je prožívám.

P. S. Bubco, citát je od J. R. Jimeréze. Nevím, ale z kterého díla. Časté téma maturitních písemek z CJL.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bumbes

Díky tomu, že jsem byl vychováván (coby nejstarší sourozenec) k extrémní samostatnosti, tak jsem decentně řečeno samorost s vlastní paličatostí, ale i empatií. Někdy to je výhoda, někdy ne. Několikrát se mi i povedla recese na „nepatřičných“ místech, a naopak někdy překvapím sám sebe dobrým skutkem, který bych sám od sebe nečekal.
Taky jsem flegmatický cholerik, česky řečeno: bývám ledově klidný dokud mne něco nerozčílí … pak běsním.
Takže rebel jsem často (ale ne za každou cenu), pokud se tak dá nazvat obhajoba vlastích názorů a postojů.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

Abych se přiznal, jsem spíše ten rebel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Jsem rebel,ale ne za každou cenu.Když jdu do divadla jsem konformní a beru si šaty.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Já jsem bubco vychovaná slušně takže se tak i chovám druzí mi říkají a s dobrým srdíčkem.Ale pokud mě něco nebo někdo naštve tak potichu samozdřejmě nejsem a snažím se to vyřešit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Já jsem asi někdy to a jindy zase ono.
Záleží na situaci a náladě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Já jsem slušně vychovaná, takže se slušně chovám. Ovšem, když se něco nepříjemného stane, nebo mne někdo naštve, nebojím se to říct nahlas. Taky ale záleží na náladě, protože když mám náladu špatnou (což díky bohu nebývá často), chovám se trochu protivně, avšak bych nikomu nenadala jen kvůli tomu, že JÁ mám blbou náladu. Za to přece nikdo nemůže… 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Chovám se konformně-do určité míry.Jak ale zacítím že se děje nějaká nekalá hra-a to nejen mě-vybuchnu jak sopka.Vyčistím vzduch a jedu dál.Rebel za každou cenu nejsem,ale lidská omezenost a vychytralost mě rozpaluje do běla:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Vetsinou jsem rebel.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek