Nassin

Co myslíte, bude hůř?

Nejlepší odpověď
Kepler

To nic, to je v pohodě. Jen se udělá taková měnová reformička, jako za Toníka Zápotockých a ceny hned zase klesnou. A nejsou ty ceny náhodou v rublech?

Další odpovědi
Ametyst

Bude hůř. Nadnárodní monstra se tu chovají jako na dobytém území. Všimli jste si poprasku, když v parlamentu navrhl někdo kvóty na české zboží, které by mely řetězce prodávat? EU, která ma kvóty na cokoliv, naše kvóty potrestá.

zjentek

Kdo by to byl řekl, že „kejdží“ papriky bude jednou dražší než trička, trencle, většina drogerie či drobné elektrospotře­biče, hmmm…

Mr. Marek

Tak to je konec.

Dochy

Tohle ještě nic není..... O hodně horší je, že jsem včera dvě koupil. Nějak jsem na cenovku kouknul až když jsem měl papriky v košíku a nechtělo se mi (z mnoha důvodů) to tam zas vykládat.

Mc Merkurion

… bude >>> až to bude v eurech >>> nojo, půjdem se podívat, jak vytvořit gemobanku …

mosoj

Zcela určitě a to z mnoha důvodů.

Pepa25

Ne. Až se zase normálně otevřou hranice, tak cena paprik opět poklesne.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nassin

Pepa25
Ty hranice byly zavřeny i před měsícem, a papriky jsem kupoval za 69 Kč

Nassin

Kepler
Pokud je napsaný název v azbuce, tak ano.