Miroslavst

Co myslíte?

Panna nebo orel?
Doplňuji:
Hodil jsem si mincí a položil otázku. Kdo odpověděl panna, dostal palec. Jiní bohužel, ale snad někdy příště.

Nejlepší odpověď
quentos

že by lev?

Další odpovědi
Michal

Panna.

BENYTA

Mirku,už mi Vaše „originální“ otázky scházely…
Ted si hodit nemůžu pro odpověd,protože má peněženka mi momentálně funguje pouze jako „modní doplněk“.

anonym

rozhodně hrana, ale

jestli to měla být zkouška, zda někdo neodolá a přece neodpoví, pak odpověď je „ne“ 🙂

Toruk

Zdá se, že se nudíš tak jako včera 😁

FOG

Mit pannu a letat vysoko jako orel by nebylo spatne,ale radeji nemyslim.

kvikal

ze tří hodů dvakrát panna, stačí ?

ReHu

Je skoro půl 3 ráno, už nemyslím.