Co myslí soud pod pojmem „veškeré dostupné zákonné prostředky“, které mám možnost použít v případě,

že mám v ruce rozsudek, v němž je uvedeno, že dlužník je mi povinnen uhradit dlužnou částku?
Doplňuji:
Zavčas doplním, že dohodnout se s tím parchantem nedá a údajně prý nic nemá. Zastřelit ho nemůžu, protože nemám ani pistoli, ani zbrojní pas. Zato vztek mám pořádný (na sebe, že jsem mu peníze půjčila).

Nejlepší odpověď
Illines

Ahoj,uhanet ho az k exekuci.Myslim ja.

Další odpovědi
Alesh

No, určitě mezi ně bude patřit možnost exekuce.

tom004

Od dohody s dlužníkem,až po krajní řešení za pomoci exekutorů. Alespoň tak bych to chápal já.

GM

Záleží na tom, o jakou částku jde. Pokud nic nemá, tak z něho peníze nedostaneš ani prostřednictvím exekuce.