honza001

Co myslel Hrabal v Ostře sledovaných vlacích tím, že „měla na ústech červenou kund…“?

Doufám, že mi tato otázka nebude smazána kvůli vulgarismům, ale chtěl bych vědet, co znamená, že ona měla na ústech červenou kundičku viz. ukázka. Je v tom nějaký skrytý význam? Jak si mám vyložit, že měla na ústech červenou kundi**u? Děkuju za rozumný odpovědi :)

„…nastavil jsem ústa a skrz ten natřený drát jsme se políbili, a když jsme otevřeli oči, ona měla na ústech takovou červenou kundi**u a já taky, rozesmáli jsme se a od té doby jsme byli šťastni.”

Nejlepší odpověď
Kepler

V této poetice není třeba hledat porno. Pokud jsi viděl i film, pak bys zjistil, že drátěný plot byl vypleten do tvaru kosočtverců. V té době se takto na zdi kreslily mylné představy chlapců o ženské bráně do ráje. I já jsem je křídou kreslil (ne sprejem!). Dnes už vím, že jsem se krutě mýlil. Ve skutečnosti je to jen jednosměrná šipka ve tvaru trojúhelníku s neskutečně divokým spádem dolů.

Další odpovědi
mosoj

Bože, ani trochu představivosti. Vždyť v té ukázce je i odpověď.