pizlicka

Co mužu udelat, pokud chce soused zpět svuj pozemek?

mame dvur a na nem pozemek 3krat3 metry,ktery patri sousedovy-stryci.tenkrat řekl,ze si ho mame nechat.a tak jsme zasypali pozemek piskem,a dali drenáž a vykachličkova­li.v katasru je uvedeno,ze je to jeho část pozemku.on nyní prisel,a chce si ho vzit zpět.OTAZKA ZNI-muzu zadat po nem financni vyrovnani za pisek,drenáž,vy­kachlickovani,to vse je tak okolo 5tisic,a pokud by na domluvu nepristoupil,muzu jeho pozemek uvést do původního stavu??jde o to,ze ty drenaze tam jsou,aby mu nezatikalo do domu.i když jsme je tam davali mi,aby as nepopotahoval­.Děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

Musíš pozemek uvést do původního stavu a už proto, že sousedovi poteče pod barák!

Jo, jsou to na světě lidi!

Další odpovědi
mosoj

Jen aby nepožadoval odškodnění on . Pozemek je jeho.

ReHu

Můžeš a nemusíš. Jak se domluvíte.
Proč jste na katastru nepřepsali majitele?

To je ponaučení na příště.