bolak

Co můžou lidé dělat, když jeden z jejich sousedů odjel na dovolenou, nechal před barákem auto a začne mu houkat alarm?

Kdo tohle řeší, policajti, odtahovka, kobra 11?

Nejlepší odpověď
Arne1

Alarmy by měly být nastavené tak, aby netroubily do nekonečna. Takže by to za chvíli mělo přestat.

Další odpovědi
marci1

Jednou jsme to zažili celou noc a půl dne. Sousedka odjela do Rakouska a její syn s tím nic nedělal. Možná, že dnes jsou ty alarmy už jinak nastavené. 🙂

Roman71

Napadlo mne stopnout si, jak dlouho a jak často mu ten alarm houká. Zákonná doba houkání je 30 sekund. Pokud je doba houkání delší nebo častá samovolná aktivace, volal bych jednoduše policajty. Pravděpodobně by se to řešilo jako přestupek a o zbytek by se postarala odtahová služba.
Ať si pak to auto houká kde chce :)

gecco

Rozbít mu na autě aspon okénko – at má alarm proč řvát…
😉