Co muze znamenat slovo adios

Kdyz vam cech rekne na konci dopisu adios, znamena to spis sbohem nebo to bere pratelsky jako cau? Jsem prave na vazkach jestli dotycnemu mam jeste odepsat. Abych to uvedla na pravou miru, tak se dotycnemu jemne vtiram, snazim se flirtovat,on tez,ale ma to plne pod kontrolou a za jeho meze me nechce pustit :) tak si rikam,zda to adios neznamena proste sbohem a satecek?Ale zase nepsal nic stroheho a pokud by se mnou nechtel zadny kontakt tak proste neodepise,co myslite? Chova se pratelsky,ale na urovni kolegy, coz se snazim zmenit,protoze to on me prinutil se o nej zajimat,zacal si prvni a kdyz sem mu dala zelenou najednou se cuka.Nechapu ho proste.Nejradsi bych mu vse vpalila na ferovku,tyhle detinske hry me nebavi.

Nejlepší odpověď
anonym

Ve španělštině to znamená „nashledanou“ !

Další odpovědi
Pájo

Pomůžu s překladem.
Překlad ze španělštiny do češtiny:
adiós interjección (citoslovce)

1.¡adiós! na shledanou! , ahoj! , čau! (pozdrav na rozloučenou)
decir adiós a algn – rozloučit se s kým

2. sakra! , kruci! , no nazdar!

Nenahánějte muže, ženám to prosím „nesluší“.