zjentek

Co může být zákeřnější než smrt?

Zrovna mě nic nenapadá. );

Nejlepší odpověď
Rokio

Rakovina, těžké poškození mozku, či ochrnutí celého těla.

Další odpovědi
Rocker

Život.Smrt je spravedlivá.

Marty Koller

Psychická bolest, trápení kvůli blízkým.

aliendrone

Spousta věcí, zrovna smrt mi nepřijde jako zářný příklad zákeřnosti. Zajímavé na dotazu mi přijde, že se ptáš zrovna ty, sňatkový unterwassermann světové třídy. Co v tom vězí, PŘIZNEJ SE!
Gabtschik, Kubisch, sjentek, fylésté, nis se fám néstané! ;) :D :D

Ametyst

Přepadení, dopravní nehoda, zákeřné naschvály, intriky, podrazy, které jsou na sebe lidi schopní vymyslet.

Čecho_slovák

Narození idiota.

Kepler

Smrt není zákeřná, je to ta nejspravedlivější věc na světě, protože se jí nikdo nevyhne.

Jiricekczb

Nevěra

zjentek

Čeho_slovák ale nemyslíš mě, ne? No proto!