zjentek

Co může být přímo pod tímto satelitem?

Je to bezpochyby zajímavá anténa, ovšem mě by spíše zajímalo, co může být přímo pod ní>>>https://d15-a.sdn.cz/d15/c_im­g_QR_v/xZWFaR­.jpeg?fl=cro,0,27,1250,7­03%7Cres,2560,,1%7Cweb­p,75

Uvítám každý názor. Na př: je tam laboratoř. Anebo: pasou se tam jeleni… ovce, kozy…

Nejlepší odpověď
Rocker

Je tam jen konstrukce,budovy pro obsluhu bývají vedle.

Další odpovědi
Roman71

No, někde uprostřed bude díra, aby se satelit za deštivého počasí neplnil vodou.. a pod ním samozřejmě potrubí, které tu nahromaděnou vodu odvádí pryč. Mimochodem, tohle bude pravděpodobně jeden ze satelitů projektu „Listening to the Universe“ od NASA.

seraphico

Jedná se o radioteleskop a pod ním nic moc nenajdeš:

https://www.da­ilymail.co.uk/new­s/peoplesdaily/ar­ticle-3262139/amp/In­credible-drone-footage-shows-immense-scale-124-million-radio-telescope-construction-China-size-THIRTY-football-pitches.html

Drap

Už se o tom někde psalo, je tam v podsat pouze nezbytné zázemí pro obsluhu apoorovatele.

paul1

Vypadá to podobně jako sluneční elektrárna ve Francii.