Avatar uživatele
marta52

Co může být příčinou toho, že po spuštění stolního počítače funguje zřejmě jen větrák, jinak nic

Zajímavá 0 před 3726 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Quimby

Pokud běží jen jeden větrák, tak je to nejspíš od zdroje. To znamená, že procesor ani grafika nefunguje, to by mohl být problém v základní desce. Tak či tak je potřeba odnést ho do servisu aby se na to koukli.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
badisko

Muze to byt vsechno a nic … stani a vypal si toto … bude treba to vypalit v ISO formatu (obraz Disku) nebo dat na flash disk pokud ti nejde mechanika … pak to spust jako Live CD az pak potvrdis nebo vyloucis chybu hardware … nedavno jsem resil podobny problam u kamarada ..proste zapl PC a nic nenacetl ani BIOS …po vlozeni ubuntu se nacetlo …pak stacilo jen opravit Windows …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Záleží na tom kterej větrák, prakticky jsou tu jen dva velký favoriti (jak říká Quimby), deska a zdroj, i když nevím jak by počítač reagoval kdyby vodešel procák.

Čuchnout k tomu, mrknout se jestli nesvítěj nějaký diodky nebo jestli něco nepípá. Výsledek sdělit do diskuze.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tisbo

Pokud funguje větrák, tak nebude určitě problém ve zdroji. Teď se nebízí otázky, jestli máš v PC jen jeden větrák a nebo víc a funguje jen jeden. Ze předpokladu, že tam máš jen jeden (což vyznělo z tvojí otázky) to může být například chyba grafické karty (že ti počítač normálně funguje, ale nic se ti nezobrazuje na monitoru). Pokud ti nefunguje nic jiného, kromě větráku, tak to vypadá buď na problém základní desky a nebo méně pravděpodobně problém procesoru.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
marta52

Na 5 minut jsem vypojila napájecí kabel, zároveň odpojila všechny kabely, poté sem ho opět připojila a počítač kompletně naskočil.

před 3726 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marta52

poté co počítač fungoval jsem o vypnula přes start a druý den při zapnutí vypadl jistič a počítač už nastartovat nejde. Jistič vypadává stále

před 3721 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet