MirKop

Co může být příčinou přílišné přecitlivělosti a plačtivosti?

Poslední týden se mi chce pořád plakat (i prostě jen tak), cítím se bez nálady a občas smutně… Co může být příčinnou?
Doplňuji:
Ale je pravda,že mě uklidňuje jeden film… ( konkrétně Twilight sága-Stmívání)

Nejlepší odpověď
anonym

Kolik ti je let?Máš nějaké cíle?Koníčky?
Co tě trápí?Musíš to napsat podrobněji.
Neplač,bude líp.

Další odpovědi
marci1

Může to být tím, že máš prázdniny. Máš jiný režim, než ten školní. Možná Ti chybí spolužáci a spolužačky. To přejde, neboj. 🙂

Baromut

Hormony :) Já jsem třeba tyhle stavy měla z antikoncepce

gecco

Toho může být více – hormony, nedostatek vitamínů, gravidita (což jsou vlastně taky hormony)…
😉

zjentek

tak třeba úplněk ..kterej v tejdnu proběhl

Mára.kunta

Hodně přecitlivělí bývají alkoholici, bacha na to. Nejsi třeba dlouho bez kluka? To může být také příčinou… a jestli do toho ještě chlastáš, tak je to jasný.

MirKop

Je mi 14, ve škole mě neberou, jediným mým koníčkem je malování, ted o jarních prázdninách mi tohle slzavé období začalo hodně… Ale jak jsem psala- uklidňuje mě ten film…

anonym

http://www.go­ogle.cz/url?sa=t&rct=j­&q=&esrc=s&sou­rce=web&cd=6&ved=0CD4QFj­AF&url=http%3A%2F­%2Fwww.sgo.cz%2Fshow-file%2F293%2F&­ei=GJr8VOzANI7Zat­HogtgP&usg=AF­QjCNGlk0WBlstys-xjhxQ9QXYmzDXhOw&sig2=­siKVipdsD5d8XBQIP­JGP_Q&bvm=bv.87611401,d­.d2s