marynka29

Co musím udelat (nebo popr.zapnout), aby šel fotoaparát u Samsungu Galaxy s3 ovladat hlasem?

Hledala jsem i v Nastavení samozřejmě, ale když jsem našla Složku Ovládání hlasem, políčko Fotoaparát bylo jakoby zašedivělé a nešlo ho vůbec okřížkovat. Děkuju
Doplňuji:
Ani když otevřu ten Fotoaparát – jak říkáte – tak ani tam to nejde..taky je to zašedivělé. :)

Odpovědi
beer

Telefon sice znám jen povrchně, ale zkusil bych nejdříve otevřít fotoaparát a teprve pak nastavit hlasové ovládání..

kablik

nejspíš tuto funkci prostě nemá…