Co musím udělat, když chci prodávat použitou věc?

Pokud mám použitou věc a chci ji dále prodat, co musím pro to udělat? Potřebuji nějaký doklad o získání dané věci?

Nejlepší odpověď
Bumbes

V tomto státě ti prodají i vlastní dům ve kterém bydlíš, židli na které sedíš, auto kterým jezdíš a ještě ti udělají exekuci, přestože nic nedlužíš. U nás máme zákony na ochranu zlodějů, vrahů a tunelářů. Oběti trestných činů nemají ochranu ani odvolání. Takže nevím, proč se zatěžuješ nějakým dokladem…

Další odpovědi
quentos

kdyby tomu tak bylo, nenosili by přičmoudlí spoluobčané houfně do zastaváren kradené zboží.
Doplňuji:
jj, přesně tak ;{)>

mojitek

dle toho co chcete prodat…

quentos : tím myslíš hnědočechy??? :o)

anonym

Zkuste Aukro.

BENYTA

Pro Mojitek – děkuji za inspiraci,doted jsem používala poněkud krkolomný výraz – hnědospoluobčan,hně­dočech je mnohem výstižnější,i lépe vyjadřující můj názor.