ba u

co musím udělat abych mohla být filmovou herečnou v americe (los angeles)

co musím udělat abych mohla být filmovou herečnou v americe (los angeles)???..... (vím že umět anglicky), ale dá se angličtina naučit dobře i za 4 roky ??..teť ho totiž moc neumím a taky nevím kde bych mohla sehnat kurz anglického jazyka který by mě mohl nauči správně mluvit a ostatní věci jako američanka

Nejlepší odpověď
hanulka11

jenom angličtina nestačí , musíš mít talent, štěstí a třeba i protekci a být ve správný čas na správném místě

Další odpovědi
Ovechka

Umět anglicky je rozhodne nejdůležitější kks, stačí ojet šefíka

ba u

vezmem v potaz že nejdůležitější je angličtina a talent když máš tyhle 2 věci tak podle mě na ničem víc nezáleží :) ale děkuji za odpovědi :)

ba u

a vím že musím mít talet docela ho mám chodím aji na kurzy herectví

ba u

:D dobré no :D