nevzdelaneja

Co musím udělat, abych mohl otevřít provozovnu (stánkový prodej) na zahradě rodinného domu?

Někde jsem četl toto:
„Vždy, když zahajujete podnikání v konkrétních prostorech, pamatujete na jednoduché pravidlo: Stavba smí být užívána pouze a jenom k tomu účelu, k jakému byla „zkolaudována““
moje otázka zní: co musím udělat, abych mohl provozovat provozovnu (stánkový prodej) na zahradě rodinného domu, z pohledu té kolaudace.

Odpovědi
Drap

Měl bys mít stavební povolení na ten stánek. Pokud neni nutné, tak alespoň ohlášení stavby. Dále pak živnost, schválení hygienou a podobné věci.

Lgee

Nemusíš dělat nic prodával sem ovoce u zahrádek dohromady za 3 dny asi 23000 Kč z toho .. a dělám to každý rok tahle