ivulele

Co musím udělat, aby mi držela mozaiková dlažba na betonovém dně bazénu, který byl předtím natřen barvou?

Nejlepší odpověď
Drap

Záleží jak barva drží. Pokud se loupe, doporučuji odškrábat, popřípadě vybrousit. V případě že dobře drží, vše vyčistit, nanést penetraci a začít dávat dlažbu.
Penetrací je celá řada, v každých stavebnínách poradí několik vhodných.

Další odpovědi
anonym

V tom případě nezbývá než se modlit.