IvankaJB

Co musím udělat, aby mi blog.cz uvolnil adresu?

Chtěla bych se zeptat, jestli náhodou někdo neví, co musím udělat proto, aby mi správci blogu.cz uvolnily adresu jednoho neaktivního blogu? Nevím, kam jim mám o to napsat a nebo jestli to tak vůbec jde. Ten blog má strašně dobrý název, a když na něj adminka nechodí, tak je zbytečné, aby blokovala tak skvělou adresu. Poraďte mi prosím.

Nejlepší odpověď
chudst

I kdyz na nej admin nechodi, teoreticky nemate narok na adresu, pokud tam chodi lide.

  1. zkuste vubec kontaktovat osobu, ktera dotycnou adresu ma, treba se to obejde bez asistence blogu.cz
  2. v pripade, ze nedostanete odpoved, muzete zkusit napsat primo blogu: http://blog.cz/na­poveda/kontakt Nemusi vam byt vyhoveno. Ja blog.cz moc nemusim, na webzdarma to je tusim tak, ze se ucet maze az ve chvili, kdy tam nikdo nechodi (tj. za 1–3 (?) mesic/e tam neni zadny pristup.) A pak byste si mohla danou adresu zvolit vy. Uvidite – uvedl jsem vam oboje varianty, v pripade, ze budete psat, budte slusna a v pripade psani primo blogu uvadejte padne argumenty „proc“.