Avatar uživatele
Rokio

Co musím splnit, abych byl považován za slušného člověka?

Jaké náležitosti musím splnit, abych mě druzí pokládali za slušného člověka?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2349 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Odpoveď byla označena jako užitečná

na tohle skutečně neexistuje jednoduchý výčet vlastností … řekněme že podstatou je nevybočovat ničím do extrému. To je trochu smutná ale zřejmě pravdivá definice. Když nevyděláváš a příživničíš nejsi slušný člověk, když vyděláváš až příliš tak tě za slušného nebudou považovat ti co ti budou majetek závidět, musíš si ve všech ohledech vždy vycucat z prstu ten průměr pokud se chceš zavděčit všem 🙂 proč o něco takového vůbec usiluješ ?? zjednoduši si to tím, že tuhle otázku položíš jenom těm lidem ve svém okolí, na kterých ti osobně záleží, podle jejich reakce se nějak zařiď, nepotřebuješ být hrdinou a vzorem všech.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Rokio Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Co považujete za slušnost? . Pro každého to může být něco jiného.

Jde o určité morální hodnoty, které člověk cítí srdcem … . Nedá se vvšechno vyjmenovat, každý má jiný hodnotový žebříček.

Slušnému člověku není třeba říkat, co je slušné. Slušný člověk to ví…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lamalam

Třeba tady na Odpovědích považuji za slušného člověka toho, kdo zde neotravuje opakovanými otázkami o své osobě.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?ivzez Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Neobtěžovat…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Platit daně,platit alimenty,nekou­řit,nefetovat,nechlas­tat,a pracovat a pracovat dokud ti síly stačí to je vzor – slušného člověka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Chovat se za každých okolností slušně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

Mě to připomíná směšnou historku při policejním výslechu: Jelikož jsem se dozvěděla že muž co mě znásilnil je slušný člověk, beru své obvinění zpět!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

A proč bys to chtěl? To musíš ohejbat hřbet a takhle považovanej nikdy nebudeš slušným člověkem ve svejch očích. Buď hovado a ať si tuhle otázku kladou druzí vůči tobě, co ti po nich kua, ne?! ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Neprudit!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Ad briketka,

co je chovat se slušně? Nato se Roko přece ptal.

před 2348 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek