Avatar uživatele
Zlatý

Co musím ráno sníst/vypít,abych se rychlo probral z tlumivých účincích prášku na noc Quetiapin cítím jako při kocovině

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Bronzový

Quetiapin jak sám víš jsou antipsychotika ,měl by tě poradit tvůj ošetřující lékař

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Stříbrný

Do té doby, než budeš mluvit s doktorem, si ber nižší dávku, ale k doktorovi určitě jdi nebo se poraď po telefonu, normální stav to není, musí se s tím něco udělat, snížit dávku nebo jiné léky


Avatar uživatele
Registrovaný

Nebo poradí poučený amatér. Změň léky, zkus třeba risperdal. No a to chtěj po svém lékaři.

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1797
Zlatý mosoj 1537
Zlatý marci1 1389
Zlatý annas 1093
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý gecco 847
Zlatý briketka10 767
Zlatý quentos 746
Zlatý iceT 577
Zlatý zjentek 522

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.