Co musí umět/jaká musí být osoba realitní makléř?

Skill i charakter. Jaký by měl být realitní makléř? Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Agneta

Makléř je typické povolání vitamínu VP (vztahy a protekce):DDD►A tak bez tohoto předpokladu na to povolání můžeš zapomenout…musíš mít kontakty, nejlépe hned převzít RK po někom, kdo končí :D

Další odpovědi
anonym

Hlavně oje.ávat lidi!

ReHu

Výhoda je, pokud je osoba komunikativní. Měla by působit důvěryhodně.
Velmi dobré je, když se umí orientovat v povahách.
Vše se lze pod vedením naučit. Dobrá je třeba kniha Osobnosti plus od Florenc Litauerové.
Snad jsem to napsala správně.
Určitě by se měla vybrat RK, která se nezabývá pouze samotnými prodeji či pronájmy, ale zabývá se i leadershipem. To člověka posouvá dál 🙂

ivzez

Musí umět a používat všechno,
co by jako slušný člověk nepoužil.

Já bych „realitního makléře“ nedělala,
ani kdyby platili zlatem …

Pepa25

Česky se neříká skill, ale schopnosti … :-o