Weroniq

co musí mít mobil za parametry, aby se na něm dali hrát Angry birds?

myslím tím jaký tam má být procesor, paměti, operační systém, aby hra fungovala

Odpovědi
robosobo

na www.4allmobile.eu jsou javahry a někde je i hra angry birds na NEdotykové telefony bez OS

Zdroj: 4allmobile.eu

DDarent

jenomže angry birds sou spostu........ já mam v mobilu HD verzi a na internetu sou i verze pro starý mobily, pro Nokii 5230 a další......... upřesni jakou..........

Heretix

Android 2.1
800 mhz CPU
256 Mb RAM