Ganymede

Co musi clovek udelat, aby mohl mit farmu a podnikat v tomto oboru (zemedelstvi)?

Nejlepší odpověď
Drap

Vyřídit si živnost, obstarat si dostatečné množství zemědělských pozemků,zajistit si finance, nakoupit techniku a získat vhodné prostory. Potom hned může začít.

Další odpovědi
Imotep

Především finance včetně výrazné rezervy, protože než se taková investice začne vracet tak to bude trvat i několik let. Dále se nemusí urodit, jako tento rok. Proto bude potřeba trpělivost a vůli. Chtělo by to i nějaké zkušenosti, ale každý nějak začíná, tak alespoň nějakého zkušenějšího zemědělce, který rád poradí. Ostatní jako papíry na úřadech si člověk musí vyběhat, to je opruz u každého podnikání.