Grabca

Co mu koupit?

Můj přítel-naprosto dokonalý úžasný člověk, kterého z celého srdce miluji. Nádherně se o mě stará, pomáhá mi naprosto se vším a vždycky mě umí krásně překvapit. Teď ve středu bude dělat ústní maturitu. Zvládne jí určitě jako nic, je to neuvěřitelně chytrý člověk. Nepotřebuje se ani učit. Pozval mě i na večeři do luxusní restaurace. Já jen nevím, co mu za to koupit. Co mu koupit jako důkaz lásky a za maturitu, za to, že je se mnou. Ráda bych mu něco předala, ale nevím vůbec co. Jsem už zoufalá. Čokoláda? Plyšák? Šperk? Zlato? Stříbro? Zážitek? Tajemný box? Absolutně nevím. Nic mi nepřijde originální ani dost dobrý. Polštář s fotkou nebo nápisem? Fakt nevím. Budu moc ráda za každou radu

Nejlepší odpověď
anonym

Jestli předpokládáte, že my známe vašeho přítele líp než vy, vaši přátelé a rodina, tak vás musím čertužel zklamat.

Další odpovědi
Kepler

Nevím jak je to u jiných lidí, ale mně nejvíc potěší dárek, který někdo sám vyrobil a ne někde koupil. Pokud nevládneš rukodělnou výrobou, tak aspoň něco originálního na zakázku, spešl pro něj. Třeba kompas či navigaci s nápisem: „Ať mě vždycky najdeš!“ s podpisem.

Kajoch

Překvap ho něčím,co ho třeba ohromí.Upeč mu jahodový dort.

Lečo

Já tedy nevím, ale mě nejvíc prostě potěší společné chvíle strávené s tou druhou osobou. Každý to má jinak, my vašeho přítele neznáme, je váš a vy víte nejlíp. Mou osobu by jistě nejvíc potěšilo zpříjemnit večer a nějaký hezký čas strávený spolu.

Mc Merkurion

… když ústní, tak ústy …

Edison

Šperk, praktický šperk… to jsou třeba hodinky… Nějaký skvělý pero… možností jsou spousty…

Drap

kup mu auťák

Butters_xD

Souhlas s Edisonem, hodinky udělají jistě radost.

elkon

Při tom co popisujete a jak jste z něj nekriticky vedle, může být zklamání někdy o to větší.Nepřeháněl bych to ani s darem. Stačí něco obyčejného. Každý dárek, je-li upřímný potěší.

Dochy

„důkaz lásky a za maturitu“ – tohle je něco co se mi nelíbí. Lásku podle mně není třeba dokazovat hmotnými dárky. Ale myslím, že chápu jak to myslíš a asi není úplně jednoduché to vyjádřit tak, aby se to nedalo „překroutit“

Můj názor: Nelam to přes koleno. Až uvidíš něco, co tě osloví, pak to kup. Snažit se za každou cenu něco sehnat mi připadá nesmyslné. (Přesto, že tvrdím, že je to nesmyslné, sám bývám v podobných situacích také – To jsem pomohl, co??? 😉 )

MojeJmeno

Co třeba takové krásné společné chvilky v posteli? Ať zažije něco, co nikdy dřív, pořádně si užijte. Určitě nebude zklamán.