Avatar uživatele
maschin

Co motorkářům vadí na traktorech?

Někde jsem četl, že největším nepřítelem motorkářů jsou řidiči osobáků (plechovkáři) a také traktory a zemědělské stroje. Osobáky chápu, ale proč motorkářům vadí traktory a zemědělské stroje?
Doplňuji:
Tak to doufám, že se o mě nějakej vypatlanec na dvou kolech nerozmázne, až budu třeba vyjíždět z pole :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Elk, pl4toon před 3966 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Ne všem vadí zemědělské stroje.
Těm „mistrům“ na dvou kolech vadí jejich rozměry i rychlost při jejich „spanilé“, motorkářské jízdě. 😉
Doplňuji:
Někteří se totiž rádi předvádějí a mají pocit, že silnice je jen pro ně. Naprosto logicky musí přece traktor na úzké silnici vadit více autobusu za ním. Jenže autobusák to zvládne v pohodě, šílený motorkář už ale nemusí 😁

Upravil/a: www

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pepa88

Traktor je skutečně největší nepřítel motorkáře… Ono představ si 5 km dlouhou rovnou silnici, ty jedeš 250 km / h a uprostřed té silnice najíždí traktor na pole… Za půl roku tam budeš mít pomníček…

Prostě traktor je pomalý, široký (špatně se předjíží), odbočuje na místech kde by to člověk nečekal a ještě pří výjezdu z pole na silnici nechá hroudy bahna, které jsou pro motorkáře také velmi rizikové…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
IQ tykve

Už si viděl kombajn na silnici ? !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

jede pomalu (ikdyž dneska jsou traktory co bez problémů jedou 110km/h) ,blbě se předjíždí,mnohdy to vybočuje do dalšího pruhu,je po nich bordel na silnici atd.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pl4toon

Protože jezdí pomalu a dělají naschvály. Když vidím v dálce tratkor, tak okamžitě brzdím jak o život. Když jede normálně a pustí mě, tak mu poděkuju a jedu, ale pro jednoho jsem si dokonce na ten traktor vyběhnul, když kličkoval a nechtěl mě pustit a málem mě srazil. Prostě počkal na křižovatku, postavil jsem stroj a vytáhnul si ho. Kvičel jak prase >:-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Blecha

Není to kvůli tomu že jedou pomalu, ale kvůli tomu, že když vyjíždí z pole nechávají špínu na silnici. Když tu špínu potká motorkář v zatáčce, tak to má spočítaný a už se může jenom modlit… To samý s olejem v zatáčce.

před 3939 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava