maschin

Co motorkářům vadí na traktorech?

Někde jsem četl, že největším nepřítelem motorkářů jsou řidiči osobáků (plechovkáři) a také traktory a zemědělské stroje. Osobáky chápu, ale proč motorkářům vadí traktory a zemědělské stroje?
Doplňuji:
Tak to doufám, že se o mě nějakej vypatlanec na dvou kolech nerozmázne, až budu třeba vyjíždět z pole :)

Nejlepší odpověď
www

Ne všem vadí zemědělské stroje.
Těm „mistrům“ na dvou kolech vadí jejich rozměry i rychlost při jejich „spanilé“, motorkářské jízdě. 😉
Doplňuji:
Někteří se totiž rádi předvádějí a mají pocit, že silnice je jen pro ně. Naprosto logicky musí přece traktor na úzké silnici vadit více autobusu za ním. Jenže autobusák to zvládne v pohodě, šílený motorkář už ale nemusí 😁

Další odpovědi
Pepa88

Traktor je skutečně největší nepřítel motorkáře… Ono představ si 5 km dlouhou rovnou silnici, ty jedeš 250 km / h a uprostřed té silnice najíždí traktor na pole… Za půl roku tam budeš mít pomníček…

Prostě traktor je pomalý, široký (špatně se předjíží), odbočuje na místech kde by to člověk nečekal a ještě pří výjezdu z pole na silnici nechá hroudy bahna, které jsou pro motorkáře také velmi rizikové…

IQ tykve

Už si viděl kombajn na silnici ? !

honza19hk

jede pomalu (ikdyž dneska jsou traktory co bez problémů jedou 110km/h) ,blbě se předjíždí,mnohdy to vybočuje do dalšího pruhu,je po nich bordel na silnici atd.....

pl4toon

Protože jezdí pomalu a dělají naschvály. Když vidím v dálce tratkor, tak okamžitě brzdím jak o život. Když jede normálně a pustí mě, tak mu poděkuju a jedu, ale pro jednoho jsem si dokonce na ten traktor vyběhnul, když kličkoval a nechtěl mě pustit a málem mě srazil. Prostě počkal na křižovatku, postavil jsem stroj a vytáhnul si ho. Kvičel jak prase >:-)

Blecha

Není to kvůli tomu že jedou pomalu, ale kvůli tomu, že když vyjíždí z pole nechávají špínu na silnici. Když tu špínu potká motorkář v zatáčce, tak to má spočítaný a už se může jenom modlit… To samý s olejem v zatáčce.