Monie

Co mohu udělat aby mi tmavší brava zmizla z mých vlasů?

Od přírody mám vlasy světle hnědé. Měla jsem černý barevný krém (dvojku), který by měl po měsíci vymýt, ale vlasy mi zůstaly tmavě hnědé. Teď si je nechám odrůst, ale nejsou moc pěkné, když mám nahoře světlejší pruh (naštěstí to není tak velký rozdíl, ale vidět to jde). Kamarádka mi řekla, že teď v létě na slunci vyblednou, a nebo se mám koupat ve vodě s mořskou solí. Co radíte vy?

Odpovědi
Damiana

Obarvila sis přírodní, nenarušené vlasy, barva tedy „chytla“ jaksepatří. Je fakt, že na sluníčku trochu vyblednou, ale barevně se konce s odrosty nesrovnají. Jestli chceš jednolitou barvu, doporučuji stáhnout nabarvené vlasy zesvětlovačem a nabarvit od kořínků stejnou barvou jako je tvá původní. Pak i při odrůstání už nebude vidět žádný rozdíl.
Pouze odbarvit barvené vlasy ti nedoporučuji, protože zesvětlení probíhá vždy přes červené barevné pigmenty a mohla bys zůstat rezavá! Dobarvení je nutné.
Je to poměrně složitý kadeřnický úkon a měla bys ho svěřit raději do rukou odbornice.