smoulinkaq

co mohu dělát když sem si staglá do pc ovi suite a mobil se mib nechce připojit chcu vybrat typ připojeni ale všechny

typy připojeni sou šedivé i jak nato skoušim klikat neděje se nic ani jak sem i stahlá ovi pc suite nepomohlo poradte

Odpovědi
www

Nic ve zlém, ale tvoje problémy mobil/PC bude nejvhodnější svěřit někomu zkušenějšímu ze tvého okolí. Ptáš se zde na tuto problematiku již delší dobu a stále tě to zlobí, i když jsou mnohé odpovědi jasné.
Ten člověk ti to jednoduše ukáže a ono to pojede jak má!

anonym

Zde máte videa, pokud Vám to podle nich nepůjde tak Váš problém svěřte někomu jinému – jak již bylo naznačeno