dgfdgf

Co mohlo způsobit, že jsem se v TV díval na seriál z HDD a uprostřed jednoho dílu na několik vteřin nešel zvuk?

Stalo se to poprvý a když jsem to přetočil zpátky na stejnej moment, už to bylo se zvukem.

Asi těžká otázka, ale je to chyba televize, HDD nebo seriálu?

Můžete se přečíst i mojí druhou podobnou otázku.

Trochu jsem upravil otázku:

Kdyby tam byli viry, neblblo by to už DŘÍV, VÍC A ČASTĚJC NEŽ JEDNOU?

NENI TO PROSTĚ CHYBA, KTERÁ SE OBČAS STANE KAŽDÝ ELEKTRONICE? Nemá i elektronika, kterou používá Nasa občas drobnou závadu?

Stalo se někdy Vám, že film na flash disku nebo přenosným HDD byl chvíli bez zvuku a podruhý na stejným místě už zvuk šel?

Odpovědi
Funna

jo, stalo…a nijak mi to žíly netrhá…prostě chyba v matrixu…

anonym

Napadá mne hned několik možností, tak například ANDROID TV má takovou zajímavou funkci, umí v případě propojení s telefonem automaticky ztlumit zvuk pokud zrovna přijímáš telefonní hovor. To je za normálních okolností velmi užitečná funkce protože na telefonování chceš mít klid, ale pokud telefonista odejde mimo obývák a telefonuje někde ze záchoda už ti může připadat divné, že se televize najednou bezdůvodně ztlumila 🙂

Další možnost je třeba spárované bluetooth repro či bluetooth sluchátko které někdo na tu chvíli zapnul a pak jej vypnul (to automaticky přesměruje zvuk do tohoto sluchátka a ztiší zvuk na samotné TV, pokud si po tu dobu například bluetooth sluchátko zasedl na pohovce moho se stát, že se na tu chvíli zapnulo a po nějakém dalším pohybu vypnulo aniž by sis toho všimnul)