verka

Co mohlo být k večeři za tři miliony?

http://www.su­per.cz/clanek/42668-legenda-mike-tyson-do-prahy-neprijede-vecere-s-nim-stala-tri-miliony.html
Doplňuji:
To byla cena, kterou projely neschopné pořadatelské firmy za přípravu celé akce. Jsme se zase ukázali.

Nejlepší odpověď
cukrar

ALE TO NEBYLA CENA ZA VEČEŘI, ALE CENA ZA VEČEŘI S BOXEREM.

Další odpovědi
hanulka11

Asi bychom si nepochutnali ,protože Tyson nejí maso- je zarytý vegetarián no ty sojové dobroty různé produkty z kterých se jeho styl večeře dělá se také asi těžko shání......

GM

Pořadatelské firmy nic neprojely, to Tyson přišel zkrátka.