Danina65

Co mi to admin povídá?

Pokročilý Počet bodů684 Dotaz+ Server Error We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later. error 5
Mám 1 neotevřenou zprávu a pokud na ni kliknu, tohle se mi zjeví

Odpovědi
led

Zjednodušený preklad textu pre pc laika
Chyba je mimo váš počítač, server ( tj počítač, na ktorom je program stránky Odpovedi.cz,) má poruchu číslo 5. Prosím, pripojte sa neskôr.

annas

Jsem na tom stejně. Zdá se, že všechno ostatní funguje, jen interní pošta „stávkuje“.

Klikla jsem dnes ráno na obálku a objevilo se totéž.

anonym

Že máš prostě smůlu. Zkus to později.